Edyta Janas

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w rekrutacji, szczególnie w sektorze SSC / BPO, Edyta jest wiodącym ekspertem w opracowywaniu rozwiązań rekrutacyjnych w Europie Wschodniej.
Po zdobyciu tytułu magistra finansów i bankowości w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, Edyta dołączyła do Randstad w 2002 roku, gdzie pełniła różne funkcje, w tym stanowisko dyrektora regionalnego Randstad Professionals, a także Key Account Director.
W 2016 roku dołączyła do Randstad Sourceright, gdzie jako doradca w MSP i RPO pomaga klientom definiować, wdrażać i uruchamiać odpowiednie, outsourcowane strategie rekrutacji, dostosowane do potrzeb biznesowych oraz lokalnych warunków zatrudnienia. Doświadczenie Edyty pozwala jej również działać jako kluczowy punkt kontaktowy dla firm konsultingowych, aby uzyskać wgląd w lokalne trendy na rynku pracy.
W ostatnich latach Edyta z powodzeniem zarządzała kilkoma projektami typu green-field dla nowych inwestorów, otwierając ich centra usług wspólnych w Polsce, demonstrując jej silne zrozumienie wyjątkowej złożoności związanej z tą przestrzenią.