Dorota Dublanka

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz programu MBA Koźmiński Executive Business School. Obecnie Dyrektor Departamentu Zasobów Ludzkich i Efektywności Organizacyjnej w KIR S.A. oraz Prezeska Fundacji KIR na Rzecz Rozwoju Cyfryzacji Cyberium. Jest uznanym strategiem z ponad 25-letnim doświadczeniem w pracy z organizacjami globalnymi i start-upami, w tym z Doliny Krzemowej. Posiada wieloletnią praktykę lidera rozwoju i wdrażania międzynarodowych projektów społecznych – Microsoft for nonprofits, Google for nonprofits oraz lokalnych innowacyjnych projektów opartych o nowe technologie – pionierski projekt wspierający rozwój smart cities „Dane po Warszawsku” realizowany przez organizacje pozarządowe, Orange Labs i Politechnikę Warszawską przy wsparciu NCBiR.

Obecnie zaangażowana w implementację strategii Cyfrowego Przyspieszenia w KIR, firmie będącej filarem rynku finansowego w Polsce. Optymalizuje model zarządzania zasobami ludzkimi oraz wdraża innowacyjne procesy operacyjne i kadrowe.

Dorota jest członkinią think-tanku HR Influencers. HR Leaders Community oraz HR Open Source Community (#HROS) – społeczności angażujących najbardziej wpływowych liderów HR, którzy współpracują ze sobą dzieląc się najnowszą światową wiedzą oraz doświadczeniami z różnych obszarów rynku.

Dorota aktywnie promuje uważność i wrażliwość na człowieka w świecie biznesu. Wierzy w siłę pracy zespołowej i wysoko ceni otwartość i zaufanie. Szanuje różnorodność i indywidualną niepowtarzalność, uznając że każdy człowiek dysponuje konkretnymi talentami, które przy dobrze prowadzonej polityce kadrowej, powinny dać mu szansę na spełnienie się w miejscu pracy.

Jej misja to POMAGAĆ LUDZIOM WZRASTAĆ W ICH TALENTACH I MARZENIACH.